Aby się ich pozbyć nie musisz od razu umawiać się na pedikiur w gabinecie. Są na to domowe sposoby.

Modzele to żółte zgrubienia skóry, które tworzą się pod palcami, na podeszwıe stopy, między palcami. Modzele nie powodują bólu ale latami nie usuwane wyglądają nieestetycznie. 

Z odciskami jest już gorzej, bolą i często uprzykrzają życie, czasami tak mocno, że nie można chodzić. Odciski są wielkości ziarnka grochu, a w środku znajduje się jądro – wrastający do środka punkt.

Możesz się pozbyć modzeli stosując CrisinenMoor HornEx! Płyn do usuwania zrogowaciałego naskórka i odcisków. Spód podeszwy stopy i między palcami przykryj wacikami nasączonymi płynem i owiń w folię. Pozostaw na ok. 20-30 minut, a następnie zeskrob rozpuszczoną, grubą skórę drewnianą szpatułką, która jest dołączona do zestawu. Aby pozbyć się modzeli czasami wystarczy jeden zabieg, czasami 2-3, zależy to od grubości skóry.

Ten sam zabieg zastosuj przy odciskach, płyn doskonale zmiękczy i usunie grubą skórę wokół odciska, samo jądro należy już usunąć pęsetą . Przy bardzo uciążliwych odciskach zabiegi należy powtórzyć kilkakrotnie. Płyn jest bezpieczny, doskonale usuwa zrogowacenia i nie uszkadza zdrowej skory.

Po zabiegu płynem, aby zapobiec powstawaniu nowych modzeli i odcisków proponujemy stosowanie CristinenMoor Kremu na pękające pięty z 25% mocznikiem. Balsam przywraca stopom nie tylko piękny wygląd, ale pielęgnuje porowatą, wysuszoną, swędzącą skórę na stopach, piętach, łokciach i kolanach oraz przeciwdziała zakażeniom grzybicznym. Polecany jest również dla diabetyków przy stopie cukrzycowej, balsam powoduje bowiem, że modzele, nagnioty i odciski nie odnawiają się tak szybko.

One thought on “Sposób na modzele, nagnioty i odciski

 1. Steve Rodgers says:

  Hi there!

  Don’t let the fun of your favorite podcast limit you from just hearing them. You can make a living by listening to them with the help of this job.

  This job is an ideal for anyone who takes pleasure in tuning in to podcasts in their leisure time.

  You could be earning 150 to 200 bucks each day simply by downloading and testing the latest music apps similar to Audible, Spotify, and Google Podcasts. We are also looking for people in your country, making this job even more unique.

  Immerse yourself in the world of music and podcasts, and begin earning right away. Sign up for the app-testing job and start unlocking your earning potential.

  If you are interested, you can click the link below to learn more.

  https://hop.clickbank.net/?affiliate=aisocial&vendor=writeapps&pid=joblandingpage&ifso=listeningtoyourfavpodcasts

  Looking out for you,

  Steve 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *