Maści dla sportowców

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11


Bóle mięśniowo-stawowe to problem, z którym zmagają się nie tylko osoby w podeszłym wieku, ale również młode i aktywne fizycznie. Nasilenie bólu bywa różne i tak naprawdę nie zawsze jest ono wynikiem zbyt intensywnego treningu, natomiast z pewnością uniemożliwia funkcjonowanie i wrócenie do codziennych zadań. Na szczęście jest na to rada! Nie musisz rezygnować z ćwiczeń, po prostu zaopatrz się w naturalne maści dla sportowców na urazy i zakwasy, dzięki którym poczujesz ulgę. Są bezpieczne i niezawodne, dlatego właśnie produkty te znajdują się w każdej torbie doświadczonego sportowca czy fizjoterapeuty.

Jaką maść na stłuczenia dla sportowców warto wybrać?

Maść na sportowców na urazy, może mieć zupełnie inne składniki niż ta dedykowana na stany zapalne, dlatego podczas dokonywania zakupów, należy zwrócić szczególną uwagę na skład wyrobu i jego zastosowanie. W naszej naturalnej drogerii znajdziesz zarówno różne balsamy, jak i maści co z pewnością ułatwi Ci znalezienie produktu odpowiadającego Twoim potrzebom. Mamy dla Ciebie kilka propozycji, które w szczególności polecamy!

  • Maść z żywokostu – przynosi niemal natychmiastową ulgę przy złamaniach, zwichnięciach, bólach mięśni i ścięgien oraz obrzękach i urazach różnego pochodzenia.
  • Maść chłodząca dla sportowców – uratuje Cię w wielu kryzysowych sytuacjach, w których zmagasz się z wszelkiego rodzaju zapaleniach, ale również bólach nerwu kulszowego, kręgosłupa, mięśni czy głowy. Ponadto jest to ratunek także wtedy gdy nasze nogi są zmęczone i ciężkie, a stres i przemęczenie przejmuje nad nami kontrolę.
  • Maść rozgrzewająca dla sportowców – działanie rozgrzewające pomaga wywołać intensywne ukrwienie, co sprawdza się w przypadku bólu, stanów reumatycznych, zapalenia korzonków nerwowych, chronicznie zimnych stopach, a także dolegliwościach, które wynikają z przewiania.
  • Maść na stawy dla sportowców z propolisem – działanie tej maści końskiej doceniają przede wszystkim osoby, które zmagają się z bólem zarówno wynikającym z intensywnego treningu, urazów, jak i będącego efektem przeziębienia i przewiania. Z takim zaopatrzeniem ulga przychodzi natychmiastowo, a tym samym sportowiec może szybko wrócić do swojej codzienności.
  • Balsam regenerujący – to niezbędnik podczas masażu zmęczonych mięśni, wystąpienia obrzęków mięśniowych i wszelkich urazach, przy których niezbędna jest regeneracja.

Co zawiera maść na zakwasy dla sportowców? Naturalność to nasze pierwsze imię!

Niezależnie od tego czy szukasz maści na stawy dla sportowców, produktu dedykowanego na zakwasy czy czegoś łagodzącego ból pourazowy – w naszej ofercie dostępne są wyłącznie naturalne produkty! Skład bez żadnych barwników, perfum, wazeliny – gwarantujemy najwyższą jakość. Dzięki wykorzystaniu do produkcji maści i balsamów: arniki, rozmarynu, propolisu, żywokostu oraz innych naturalnych skarbów ich stosowanie nie tylko przynosi ulgę, ale także jest po prostu bezpieczne. 

Zapraszamy również do pozostałych kategorii – dostępne są tam skuteczne maści na bóle i stany zapalne i wiele więcej!