Naturalne preparaty na żylaki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4


Preparaty na żylaki znajdujące się w tej kategorii sklepu internetowego Natura Dla Ciała zostały wyprodukowane w Niemczech w oparciu o tradycyjne, sprawdzone i niezmieniające się od wielu lat receptury. W czasie ich wykonywania nie korzystano z żadnych barwników czy parabenów, ale też takich dodatków, jak na przykład wazelina czy parafina. Już teraz sprawdź szeroki wybór maści na żylaki w naszej ofercie i wybierz produkt, który pozwoli Ci zapomnieć o bólu i dyskomforcie.

Dlaczego muszę stosować środki na żylaki, czyli jakie są przyczyny ich powstawania

Główną przyczyną powstawania żylaków jest zastój i niedrożność krwi w żyłach kończyn górnych i dolnych. Najczęściej dolegliwość ta spowodowana jest brakiem ruchu, nieodpowiednim stylem życia, otyłością, częstymi kąpielami w bardzo gorącej wodzie oraz niektórymi chorobami, na przykład zakrzepicą. Problem z żylakami częściej występuje u kobiet niż u mężczyzn — jest to związane między innymi z obciążeniami genetycznymi powodującymi zaburzenia właściwego funkcjonowania zastawek żylnych oraz osłabienie naczyń krwionośnych. Z żylakami często zmagają się także przyszłe mamy będące w ciąży oraz sportowcy uprawiający sporty siłowe. Szybkim i skutecznym sposobem na zmniejszenie dolegliwości bólowych i poprawienie napięcia ścian naczyń krwionośnych jest zakup odpowiednio dobranego preparatu na żylaki z naszego internetowego sklepu.

Maść na żylaki nóg bez recepty dostępna w ofercie Natury Dla Ciała

Składy preparatów na żylaki nóg znajdujących się w ofercie sklepu internetowego Natura Dla Ciała oparte są wyłącznie na naturalnych składnikach, które zmniejszają ból i obrzęk, a także niekomfortowe uczucie napięcia. Ich niezaprzeczalną zaletą jest to, że możemy zaaplikować je na skórę, bezpośrednio w miejscu bólu; czynność ta od razu przyniesie szybką ulgę, ale też będzie działać przeciwzapalnie, przeciwzakrzepowo oraz przeciwobrzękowo. W naszym asortymencie dostępne są różne pojemności maści na żylaki i pajączki, które mają w swoim składzie aż sześć drogocennych ekstraktów roślinnych:

  • cechujący się właściwościami regenerującymi i odżywczymi aloes,
  • działający przeciwzapalnie i przeciwskurczowo nagietek,
  • niwelujący ból i uszczelniający naczynia krwionośne naostrzyk żółty,
  • zapobiegający obrzękom i zastojom krwi i limfy ruszczyk kolczasty,
  • usprawniający przepływ krwi w żyłach kasztanowiec zwyczajny,
  • kojące ból i wspomagające procesy regeneracyjne liście czerwonych winogron.

W naszej ofercie dostępna jest także maść z żywokostu cechująca się lekką konsystencją, szybkim wchłanianiem, skutecznym działaniem oraz dużą wydajnością. Znajdujące się w jej składzie ekstrakty z czterech ziół — kosodrzewiny, diabelskiego pazura, kasztanowca i żywokostu — zbawiennie zadziałają na obrzęknięte, napuchnięte i napięte nogi. Już dziś zapomnij o bólu wywołanym żylakami i zdecyduj się na zakup preparatu najwyższej jakości w sklepie Natura Dla Ciała.