Pasta cukrowa do depilacji 240g

15,50 

Poprzednia najniższa cena: 15,50 .

Pasta cukrowa jest delikatniejsza i mniej bolesna niż wosk. Długotrwały efekt gładkiej skóry. Nie powoduje wrastania włosów

Brak w magazynie

Zalety pasty cukrowej:

– pasta usuwa włoski (nawet 1mm!) wraz z cebulkami

– włoski po depilacji nie wrastają

– nie powoduje podrażnień ani zaczerwienienia skóry po zabiegu

– bez ryzyka poparzenia

– pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, efekt depilacji utrzymuje się przez 3-4 tygodnie

– pozostawia gładką i miękką skórę

Produkt naturalny – nie zawiera substancji mogących podrażniać skórę

Bezbolesna depilacja – pasta nie przykleja się do skóry, a jedynie do włosów (także twardych, grubych i głęboko osadzonych)

Depilacja całego ciała – produkt doskonale nadaje się do usuwania włosów z każdej części ciała

Łatwo zmywa się wodą!

Możliwość wielokrotnego depilowania tego samego miejsca – depilacja pastą cukrową jest na tyle delikatna, że można ją powtarzać wielokrotnie w tym samym miejscu dla osiągnięcia lepszego rezultatu

Nie wymaga dodatkowych urządzeń – takich jak podgrzewacz czy paski

Trwały efekt – usuwa włosy na okres od 2 do 3 tygodni!

Waga: 240 g

cukier, woda, kwas cytrynowy.

Opakowanie pasty rozgrzać w pojemniku z wrzącą wodą ok.10 min, uważać aby do pojemnika nie dostała się woda. Odpowiednią ilość wylać na płytkę ceramiczną bądź inną aby pasta lekko przestygła (ok.5min), nabrać między palcem wskazującym a kciukiem lekko przestygniętą pastę, rozciągać jak gumę do żucia, ugniatać tak długo aż pasta zacznie matowieć i nabierać żółtawy odcień i nałożyć na depilowane miejsce pod włos!!! Naciągnąć skórę, szybko i zdecydowanym ruchem – szarpnięciem oderwać pastę w kierunku wzrostu włosa, tę samą pastę używać dalej na pozostałe części ciała. Najlepiej zacząć od łydek, później bikini i pozostałe części. Jeżeli nie mamy możliwości rozgrzania pasty to nabieramy trochę Çamsakızı na dłonie, kształtujemy kulkę (najlepiej od razu 2-3 kulki), ugniatamy ok. 5 min, rozpłaszczamy i nakładamy na depilowane miejsce, szybkim ruchem odrywamy pasek i stosujemy na następne miejsce. Depilowana skóra powinna być sucha i nie tłusta. Dla początkujących stosować na małych powierzchniach z użyciem mniejszej ilości pasty.

Pastę możemy rozgrzewać też na gorących kaloryferach lub latem w słońcu.

Pastę nakładamy w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosa. Usuwanie włosów odbywa się w kierunku zgodnym z kierunkiem wzrostu włosa.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pasta cukrowa do depilacji 240g”

Opisy produktów mają charakter informacyjny. Prezentowane kosmetyki służą do pielęgnacji i ochrony skóry, a produkty spożywcze do celów żywieniowych.
Nie są one lekami i nie służą do leczenia ani zapobiegania chorobom. W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem.

Mydła naturalne na prezent

Dlaczego Natura Dla Ciała?

Wybierając Natura Dla Ciała, zyskujesz coś więcej niż tylko miejsce zakupów – dołączasz do społeczności, która ceni uczciwość, naturę i partnerskie relacje. Każdy produkt w naszym sklepie pochodzi od sprawdzonych dostawców, z którymi współpracujemy na bazie wspólnych wartości: szacunku do człowieka, zwierząt i środowiska.

Dbamy o to, by kosmetyki, maści i zioła były autentyczne, skuteczne i bezpieczne, a obsługa – pełna życzliwości i zrozumienia.

Dla nas to nie tylko marka – to relacja oparta na zaufaniu i wspólnym celu: trosce o zdrowie, piękno i dobro płynące z natury.

Polecane artykuły dla Ciebie