Mięśnie i stawy

Wielu sportowców jest narażonych na kontuzje, urazy bądź zakwasy. Jest to spowodowane często złym rozgrzaniem mięśni przed wysiłkiem, brakiem rozciągnięcia, zbyt dużym obciążeniem lub nie wyleczonymi przebytymi urazami. Aby przyśpieszyć proces regeneracji po kontuzji i wspomóc działanie profilaktyczne proponujemy zastosowanie maści, balsamów prz...

Wielu sportowców jest narażonych na kontuzje, urazy bądź zakwasy. Jest to spowodowane często złym rozgrzaniem mięśni przed wysiłkiem, brakiem rozciągnięcia, zbyt dużym obciążeniem lub nie wyleczonymi przebytymi urazami. Aby przyśpieszyć proces regeneracji po kontuzji i wspomóc działanie profilaktyczne proponujemy zastosowanie maści, balsamów przyśpieszających regenerację stawów i mięśni.

Więcej

Mięśnie i stawy W tej kategorii nie ma żadnych produktów.

Podkategorie

 • Stawy

  Kolana, Kostki, Biodra, Łokcie, Kręgosłup

 • Mięśnie i ścięgna

  Proces naprawczy tkanek opiera się w dużej mierze na stanie zapalnym, dlatego skuteczne będą maści na bazie czarciego pazura lub żywokostu, które wzmocnią proces regeneracji.

 • Kręgosłup

  W tej kategorii znajdą Państwo naturalne, pozytywnie wpływające na ciało preparaty, które stosowano od wieków w medycynie ludowej na kręgosłup. Warto zadbać o kręgosłup, gdyż stanowi on podporę naszego ciała. 

 • Produkty rozgrzewające

  Produkty rozgrzewające szczególnie polecamy przed treningiem, przygotują mięśnie przed wysiłkiem fizycznym

 • Produkty chłodzące

  Produkty chłodzące przynoszą ulgę po intensywnym wysiłku fizycznym, szczególnie skuteczne przy wszelkiego rodzaju kontuzjach

 • Na zakwasy

  Zakwasy są konsekwencją niedotlenienia mięśnia spowodowanego nadmiernym wysiłkiem fizycznym. Aby zapobiec powstawaniu zakwasów po treningu zaleca się masaż mięśni oraz zastosowanie maści chłodzącej i rozluźniającej mięśnie.

 • Dolegliwości

  Produkty CristinenMoor poprzez możliwie najwyższe dozowanie naturalnych esencji, ekstraktów i składników z natury pomogą Państwu w utrzymaniu dobrego samopoczucia i zdrowia.

 • Dla sportowców

  Wielu sportowców jest narażonych na kontuzje, urazy bądź zakwasy. Jest to spowodowane często złym rozgrzaniem mięśni przed wysiłkiem, brakiem rozciągnięcia, zbyt dużym obciążeniem lub nie wyleczonymi przebytymi urazami.Aby przyśpieszyć proces regeneracji po kontuzji i wspomóc działanie profilaktyczne proponujemy zastosowanie maści, balsamów przyśpieszających regenerację stawów i mięśni.